Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Bus-Trans SRL
Az útvonal kódja :
098
Csoport :
-
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Salonta str. Republicii Primarie 11:01
B Madaras RAM 11:04
C Homorog RAM 11:07
D Inand 11:18
E Bicaci 11:21
F Gepiu 11:25
G Les Bihor 11:33
H Nojorid 11:40
I Oradea Atg.Decebal 11:55

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 12:00
B Nojorid 12:15
C Les Bihor 12:22
D Gepiu 12:30
E Bicaci 12:34
F Inand 12:37
G Homorog RAM 12:48
H Madaras RAM 12:51
I Salonta str. Republicii Primarie 12:54

Más járatok az útvonalon Salonta ⇒ Oradea Atg.Decebal :

Indulás Salonta Indulás Oradea Atg.Decebal Detalii
17:00 18:00 Lásd a járat részleteit
16:00 17:00 Lásd a járat részleteit
15:00 16:00 Lásd a járat részleteit
13:00 14:00 Lásd a járat részleteit
14:00 15:00 Lásd a járat részleteit
05:00 06:00 Lásd a járat részleteit
08:00 09:00 Lásd a járat részleteit
09:00 10:00 Lásd a járat részleteit
10:00 11:00 Lásd a járat részleteit
12:00 13:00 Lásd a járat részleteit
06:00 07:00 Lásd a járat részleteit
07:00 08:00 Lásd a járat részleteit
20:00 21:00 Lásd a járat részleteit
18:00 19:00 Lásd a járat részleteit
19:00 20:00 Lásd a járat részleteit