Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Cornitel ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Gad Aser Trans SRL
Az útvonal kódja :
143
Csoport :
032
Teljes távolság :
60 km
Teljes távú jegy ára :
15.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cornitel 5:50
B Borod 5:52
C Valea Mare 5:58
D Borozel Mina 6:01
E Topa de Cris 6:02
F Gheghie RAM 6:06
G Auseu 6:09
H Grosi 6:12
I Tinaud 6:16
J Alesd 6:20
K Lugasu de Jos 6:26
L Urvind 6:33
M Uileacu de Cris 6:37
N Uileacu de Cris 6:41
O Tileagd 6:44
P Sabolciu 6:50
Q Ineu de Cris 6:52
R Osorhei Ferma 6:56
S Osorhei Moara 7:02
T Oradea Calea Clujului 7:07
U Oradea Atg. Intrans 7:13

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 15:10
B Oradea Calea Clujului 15:16
C Osorhei Moara 15:21
D Osorhei Ferma 15:26
E Ineu de Cris 15:30
F Sabolciu 15:33
G Tileagd 15:39
H Uileacu de Cris 15:42
I Uileacu de Cris 15:46
J Urvind 15:50
K Lugasu de Jos 15:57
L Alesd 16:03
M Tinaud 16:07
N Grosi 16:11
O Auseu 16:14
P Gheghie RAM 16:16
Q Topa de Cris 16:21
R Borozel Mina 16:22
S Valea Mare 16:25
T Borod 16:30
U Cornitel 16:33

Más járatok az útvonalon Cornitel ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Cornitel Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii