Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Padurea Neagra ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Gad Aser Trans SRL
Az útvonal kódja :
161
Csoport :
031
Teljes távolság :
58 km
Teljes távú jegy ára :
15.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Padurea Neagra 07:00
B Sinteu RAM 07:11
C Pestis 07:23
D Alesd 07:25
E Lugasu de Jos 07:31
F Urvind Livada 07:35
G Urvind 07:38
H Uileacu de Cris 07:46
I Tileagd 07:49
J Sabolciu 07:54
K Sacadat 08:01
L Osorhei 08:06
M Oradea Calea Clujului 08:12
N Oradea Atg. Intrans 08:16

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 13:30
B Oradea Calea Clujului 13:34
C Osorhei 13:40
D Sacadat 13:45
E Sabolciu 13:52
F Tileagd 13:57
G Uileacu de Cris 14:00
H Urvind 14:08
I Urvind Livada 14:11
J Lugasu de Jos 14:15
K Alesd 14:21
L Pestis 14:23
M Sinteu RAM 14:35
N Padurea Neagra 14:46

Más járatok az útvonalon Padurea Neagra ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Padurea Neagra Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii