Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC CDI Transport SRL
Az útvonal kódja :
173
Csoport :
026
Teljes távolság :
63 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 8:00
B Sanmartin 8:06
C Baile Felix 8:08
D Hidisel de Jos 8:14
E Hidiselul de Sus 8:16
F Hidisel Catun 8:18
G Tasad 8:22
H Dragesti 8:26
I Bucium 8:28
J Ceica 8:31
K Dusesti 8:34
L Sambata 8:39
M Copaceni 8:43
N Bratesti 8:45
O Rabagani 8:47
P Dealu Bitii 8:51
Q Budesti 8:53
R Feneris RAM 8:54
S Pocola 8:56
T Beius 9:03

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 10:00
B Pocola 10:07
C Feneris RAM 10:09
D Budesti 10:10
E Dealu Bitii 10:12
F Rabagani 10:15
G Bratesti 10:18
H Copaceni 10:20
I Sambata 10:24
J Dusesti 10:29
K Ceica 10:32
L Bucium 10:35
M Dragesti 10:37
N Tasad 10:41
O Hidisel Catun 10:45
P Hidiselul de Sus 10:47
Q Hidisel de Jos 10:49
R Baile Felix 10:55
S Sanmartin 10:57
T Oradea Atg.Nufarul 11:03

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Beius :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Beius Detalii
16:30 05:30 Lásd a járat részleteit
11:00 13:46 Lásd a járat részleteit
12:00 15:00 Lásd a járat részleteit
17:30 19:00 Lásd a járat részleteit