Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Dernisoara ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Romsorelia SRL
Az útvonal kódja :
186
Csoport :
-
Teljes távolság :
55 km
Teljes távú jegy ára :
12.00 RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Dernisoara 17:00
B Tria 17:03
C Poclusa de Barcau 17:14
D Sarsig 17:23
E Fegernic 17:43
F Oradea Bd.Stefan cel Mare 18:30
G Oradea Gara CFR 18:32
H Oradea Atg. Intrans 18:40

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 19:00
B Oradea Gara CFR 19:08
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 19:10
D Fegernic 19:56
E Sarsig 20:16
F Poclusa de Barcau 20:25
G Tria 20:36
H Dernisoara 20:40

Más járatok az útvonalon Dernisoara ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Dernisoara Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
05:30 17:15 Lásd a járat részleteit
05:30 14:30 Lásd a járat részleteit