Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
003
Csoport :
001
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 16:00
B Oradea Calea Clujului 16:07
C Osorhei Moara 16:14
D Osorhei Ferma 16:22
E Ineu Cris RAM 16:27
F Sabolciu Moara 16:31
G Tileagd 16:39
H Uileacu de Cris 16:42
I Tiganesti RAM 16:53
J Picleu 16:59
K Brusturi 17:03
L Paulesti 17:10
M Saliste 17:14
N Hulpiste 17:19
O Sacalasau 17:25
P Derna 17:31

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Derna 04:00
B Sacalasau 04:05
C Hulpiste 04:11
D Saliste 04:16
E Paulesti 04:20
F Brusturi 04:27
G Picleu 04:31
H Tiganesti RAM 04:37
I Uileacu de Cris 04:48
J Tileagd 04:51
K Sabolciu Moara 04:59
L Ineu Cris RAM 05:03
M Osorhei Ferma 05:08
N Osorhei Moara 05:16
O Oradea Calea Clujului 05:24
P Oradea Atg. Intrans 05:31

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Derna Detalii
17:30 15:00 Lásd a járat részleteit
08:00 12:00 Lásd a járat részleteit
17:30 05:00 Lásd a járat részleteit
13:31 12:00 Lásd a járat részleteit
20:00 06:00 Lásd a járat részleteit
19:00 17:00 Lásd a járat részleteit