Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
003
Csoport :
001
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 13:31
B Oradea Calea Clujului 13:38
C Osorhei Moara 13:45
D Osorhei Ferma 13:53
E Ineu Cris RAM 13:58
F Sabolciu Moara 14:02
G Tileagd 14:10
H Uileacu de Cris 14:13
I Tiganesti RAM 14:24
J Picleu 14:30
K Brusturi 14:35
L Paulesti 14:41
M Saliste 14:45
N Hulpiste 14:50
O Sacalasau 14:56
P Derna 15:02

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Derna 12:00
B Sacalasau 12:05
C Hulpiste 12:11
D Saliste 12:16
E Paulesti 12:20
F Brusturi 12:27
G Picleu 12:31
H Tiganesti RAM 12:37
I Uileacu de Cris 12:48
J Tileagd 12:52
K Sabolciu Moara 12:59
L Ineu Cris RAM 13:03
M Osorhei Ferma 13:08
N Osorhei Moara 13:16
O Oradea Calea Clujului 13:24
P Oradea Atg. Intrans 13:31

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Derna Detalii
17:30 15:00 Lásd a járat részleteit
08:00 12:00 Lásd a járat részleteit
17:30 05:00 Lásd a járat részleteit
16:00 04:00 Lásd a járat részleteit
20:00 06:00 Lásd a járat részleteit
19:00 17:00 Lásd a járat részleteit