Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
003
Csoport :
001
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Calea Clujului 20:07
C Osorhei Moara 20:14
D Osorhei Ferma 20:22
E Ineu Cris RAM 20:27
F Sabolciu Moara 20:31
G Tileagd 20:39
H Uileacu de Cris 20:42
I Tiganesti RAM 20:53
J Picleu 20:59
K Brusturi 21:03
L Paulesti 21:10
M Saliste 21:14
N Hulpiste 21:19
O Sacalasau 21:25
P Derna 21:31

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Derna 06:00
B Sacalasau 06:05
C Hulpiste 06:11
D Saliste 06:16
E Paulesti 06:20
F Brusturi 06:27
G Picleu 06:31
H Tiganesti RAM 06:37
I Uileacu de Cris 06:48
J Tileagd 06:52
K Sabolciu Moara 06:59
L Ineu Cris RAM 07:03
M Osorhei Ferma 07:08
N Osorhei Moara 07:16
O Oradea Calea Clujului 07:24
P Oradea Atg. Intrans 07:31

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Derna Detalii
17:30 15:00 Lásd a járat részleteit
08:00 12:00 Lásd a járat részleteit
17:30 05:00 Lásd a járat részleteit
16:00 04:00 Lásd a járat részleteit
13:31 12:00 Lásd a járat részleteit
19:00 17:00 Lásd a járat részleteit