Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
003
Csoport :
001
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
13.00 RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 19:00
B Osorhei Ferma 19:07
C Osorhei Moara 19:14
D Osorhei Ferma 19:22
E Ineu Cris RAM 19:27
F Sabolciu Moara 19:31
G Tileagd 19:39
H Uileacu de Cris 19:42
I Tiganesti RAM 19:53
J Picleu 19:59
K Brusturi 20:03
L Paulesti 20:10
M Saliste 20:14
N Hulpiste 20:19
O Sacalasau 20:25
P Derna 20:31

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Derna 17:00
B Sacalasau 17:05
C Hulpiste 17:11
D Saliste 17:16
E Paulesti 17:20
F Brusturi 17:27
G Picleu 17:31
H Tiganesti RAM 17:37
I Uileacu de Cris 17:48
J Tileagd 17:52
K Sabolciu Moara 17:59
L Ineu Cris RAM 18:03
M Osorhei Ferma 18:08
N Osorhei Moara 18:16
O Osorhei Ferma 18:24
P Oradea Atg. Intrans 18:31

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Derna Detalii
17:30 20:00 Lásd a járat részleteit
17:30 06:00 Lásd a járat részleteit
08:00 12:00 Lásd a járat részleteit
16:00 00:00 Lásd a járat részleteit
20:00 05:00 Lásd a járat részleteit