Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Fasca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Ovis Tour SRL
Az útvonal kódja :
009
Csoport :
-
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 13:30
B Oradea Calea Clujului 13:37
C Osorhei Moara 13:38
D Osorhei Ferma 13:50
E Ineu Cris RAM 13:55
F Sabolciu Moara 13:58
G Tileagd 14:05
H Tileagd Gara 14:09
I Tilecus 14:17
J Serghis RAM 14:26
K Varciorog 14:32
L Fasca 14:35

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Fasca 14:40
B Varciorog 14:43
C Serghis RAM 14:49
D Tilecus 14:58
E Tileagd Gara 15:06
F Tileagd 15:10
G Sabolciu Moara 15:17
H Ineu Cris RAM 15:20
I Osorhei Ferma 15:25
J Osorhei Moara 15:37
K Oradea Calea Clujului 15:38
L Oradea Atg. Intrans 15:45

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Fasca :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Fasca Detalii
16:00 12:00 Lásd a járat részleteit
15:00 06:10 Lásd a járat részleteit
07:45 05:00 Lásd a járat részleteit
20:00 17:00 Lásd a járat részleteit