Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Fasca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Ovis Tour SRL
Az útvonal kódja :
009
Csoport :
-
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 15:00
B Oradea Calea Clujului 15:07
C Osorhei Moara 15:08
D Osorhei Ferma 15:20
E Ineu Cris RAM 15:25
F Sabolciu Moara 15:28
G Tileagd 15:35
H Tileagd Gara 15:39
I Tilecus 15:47
J Serghis RAM 15:56
K Varciorog 16:02
L Fasca 16:06

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Fasca 6:10
B Varciorog 6:13
C Serghis RAM 6:20
D Tilecus 6:28
E Tileagd Gara 6:37
F Tileagd 6:40
G Sabolciu Moara 6:47
H Ineu Cris RAM 6:50
I Osorhei Ferma 6:55
J Osorhei Moara 7:07
K Oradea Calea Clujului 07:09
L Oradea Atg. Intrans 07:16

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Fasca :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Fasca Detalii
16:00 12:00 Lásd a járat részleteit
13:30 14:40 Lásd a járat részleteit
07:45 05:00 Lásd a járat részleteit
20:00 17:00 Lásd a járat részleteit