Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Varciorog ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Ovis Tour SRL
Az útvonal kódja :
009
Csoport :
-
Teljes távolság :
37 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Calea Clujului 20:07
C Osorhei Moara 20:08
D Osorhei Ferma 20:20
E Ineu Cris RAM 20:25
F Sabolciu Moara 20:28
G Tileagd 20:35
H Tileagd Gara 20:39
I Tilecus 20:47
J Serghis RAM 20:56
K Varciorog 21:02

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Varciorog 17:15
B Serghis RAM 17:21
C Tilecus 17:30
D Tileagd Gara 17:38
E Tileagd 17:42
F Sabolciu Moara 17:49
G Ineu Cris RAM 17:52
H Osorhei Ferma 17:57
I Osorhei Moara 18:09
J Oradea Calea Clujului 18:10
K Oradea Atg. Intrans 18:17

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Varciorog :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Varciorog Detalii
16:00 12:00 Lásd a járat részleteit
13:30 14:40 Lásd a járat részleteit
15:00 06:10 Lásd a járat részleteit
07:45 05:00 Lásd a járat részleteit
16:00 09:15 Lásd a járat részleteit
08:00 05:30 Lásd a járat részleteit
20:00 17:00 Lásd a járat részleteit