Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Fasca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Ovis Tour SRL
Az útvonal kódja :
009
Csoport :
-
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Calea Clujului 20:07
C Osorhei Moara 20:08
D Osorhei Ferma 20:20
E Ineu Cris RAM 20:25
F Sabolciu Moara 20:28
G Tileagd 20:35
H Tileagd Gara 20:39
I Tilecus 20:47
J Serghis RAM 20:56
K Varciorog 21:02
L Fasca 21:06

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Fasca 17:00
B Varciorog 17:03
C Serghis RAM 17:10
D Tilecus 17:18
E Tileagd Gara 17:27
F Tileagd 17:30
G Sabolciu Moara 17:37
H Ineu Cris RAM 17:40
I Osorhei Ferma 17:45
J Osorhei Moara 17:57
K Oradea Calea Clujului 17:59
L Oradea Atg. Intrans 18:06

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Fasca :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Fasca Detalii
16:00 12:00 Lásd a járat részleteit
13:30 14:40 Lásd a járat részleteit
15:00 06:10 Lásd a járat részleteit
07:45 05:00 Lásd a járat részleteit