Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Diosig ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Andy Trans SRL
Az útvonal kódja :
021
Csoport :
-
Teljes távolság :
42 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Diosig Colonie 16:00
B Diosig 16:05
C Ianca 16:09
D Rosiori 16:14
E Tamaseu 16:25
F Satu Nou 16:32
G Biharia 16:39
H Oradea Bd.Stefan cel Mare 17:05
I Oradea Gara CFR 17:07
J Oradea Atg. Intrans 17:15

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 17:50
B Oradea Gara CFR 17:58
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 18:00
D Biharia 18:23
E Satu Nou 18:30
F Tamaseu 18:36
G Rosiori 18:46
H Ianca 18:51
I Diosig 18:55
J Diosig Colonie 19:00

Más járatok az útvonalon Diosig ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Diosig Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
06:40 14:55 Lásd a járat részleteit
06:40 14:55 Lásd a járat részleteit
05:00 06:50 Lásd a járat részleteit
08:00 16:47 Lásd a járat részleteit
16:10 14:40 Lásd a járat részleteit