Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Voivozi ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
026
Csoport :
001
Teljes távolság :
58 km
Teljes távú jegy ára :
19.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Voivozi 06:45
B Budoi 06:53
C Derna 07:03
D Sacalasau 07:09
E Saliste 07:21
F Paulesti 07:25
G Brusturi 07:33
H Picleu 07:37
I Tiganesti RAM 07:43
J Uileacu de Cris 07:55
K Tileagd 07:59
L Sabolciu Moara 08:07
M Ineu de Cris 08:11
N Osorhei RAM 08:17
O Osorhei Moara 08:25
P Oradea Calea Clujului 08:33
Q Oradea Atg. Intrans 08:41

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 14:45
B Oradea Calea Clujului 14:53
C Osorhei Moara 15:01
D Osorhei RAM 15:09
E Ineu de Cris 15:15
F Sabolciu Moara 15:19
G Tileagd 15:27
H Uileacu de Cris 15:31
I Tiganesti RAM 15:43
J Picleu 15:49
K Brusturi 15:53
L Paulesti 16:01
M Saliste 16:05
N Sacalasau 16:17
O Derna 16:23
P Budoi 16:33
Q Voivozi 16:41

Más járatok az útvonalon Voivozi ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Voivozi Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii