Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tur Cento Trans SRL
Az útvonal kódja :
029
Csoport :
-
Teljes távolság :
58 km
Teljes távú jegy ára :
14.50 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 8:40
B Oradea Gara CFR 8:48
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 8:50
D Biharia 9:08
E Cauaceu 9:12
F Salard RAM 9:28
G Fegernic Nou 9:37
H Ciuhoi Ram. 9:41
I Saniob RAM 9:43
J Sarcau RAM 9:44
K Cenalos RAM 9:46
L Sarsig 9:50
M Poclusa de Barcau 9:54
N Misca 10:01
O Sanlazar RAM 10:06
P Chiraleu 10:12
Q Chiribis 10:17
R Marghita Mag.Penny 10:17
S Marghita Lic.Horvath J 10:23
T Marghita 10:26

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Marghita 12:30
B Marghita Lic.Horvath J 12:31
C Marghita Mag.Penny 12:35
D Chiribis 12:39
E Chiraleu 12:44
F Sanlazar RAM 12:50
G Misca 12:55
H Poclusa de Barcau 13:02
I Sarsig 13:06
J Cenalos RAM 13:10
K Sarcau RAM 13:12
L Saniob RAM 13:13
M Ciuhoi Ram. 13:15
N Fegernic Nou 13:19
O Salard RAM 13:28
P Cauaceu 13:44
Q Biharia 13:48
R Oradea Bd.Stefan cel Mare 14:06
S Oradea Gara CFR 14:08
T Oradea Atg. Intrans 14:16

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Marghita Detalii
07:40 05:30 Lásd a járat részleteit
16:00 13:30 Lásd a járat részleteit
09:45 08:20 Lásd a járat részleteit
12:00 10:15 Lásd a járat részleteit
22:30 20:30 Lásd a járat részleteit
18:30 06:40 Lásd a járat részleteit
21:00 17:15 Lásd a járat részleteit