Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tur Cento Trans SRL
Az útvonal kódja :
029
Csoport :
-
Teljes távolság :
58 km
Teljes távú jegy ára :
14.50 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 22:30
B Oradea Gara CFR 22:38
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 22:40
D Biharia 22:57
E Cauaceu 23:01
F Salard RAM 23:17
G Fegernic Nou 23:26
H Ciuhoi Ram. 23:30
I Saniob RAM 23:32
J Sarcau RAM 23:33
K Cenalos RAM 23:35
L Sarsig 23:39
M Poclusa de Barcau 23:43
N Misca 23:50
O Sanlazar RAM 23:55
P Chiraleu 0:01
Q Chiribis 0:06
R Marghita Mag.Penny 0:10
S Marghita Lic.Horvath J 0:14
T Marghita 0:16

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Marghita 20:30
B Marghita Lic.Horvath J 20:31
C Marghita Mag.Penny 20:35
D Chiribis 20:39
E Chiraleu 20:44
F Sanlazar RAM 20:50
G Misca 20:55
H Poclusa de Barcau 21:02
I Sarsig 21:06
J Cenalos RAM 21:10
K Sarcau RAM 21:12
L Saniob RAM 21:13
M Ciuhoi Ram. 22:15
N Fegernic Nou 21:19
O Salard RAM 21:28
P Cauaceu 21:44
Q Biharia 21:48
R Oradea Bd.Stefan cel Mare 22:06
S Oradea Gara CFR 22:08
T Oradea Atg. Intrans 22:16

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Marghita :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Marghita Detalii
07:40 05:30 Lásd a járat részleteit
16:00 13:30 Lásd a járat részleteit
09:45 08:20 Lásd a járat részleteit
12:00 10:15 Lásd a járat részleteit
08:40 12:30 Lásd a járat részleteit
18:30 06:40 Lásd a járat részleteit
21:00 17:15 Lásd a járat részleteit