Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
077
Csoport :
019
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 20:30
B Oradea Calea Aradului 20:34
C Nojorid 20:47
D Les Bihor 20:54
E Pausa RAM 20:59
F Miersig 21:07
G Sititelec 21:12
H Husasau de Tinca 21:19
I Tinca 21:29

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 15:15
B Husasau de Tinca 15:25
C Sititelec 15:32
D Miersig 15:36
E Pausa RAM 15:45
F Les Bihor 15:49
G Nojorid 15:57
H Oradea Calea Aradului 16:10
I Oradea Atg.Decebal 16:14

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Tinca Detalii
12:15 09:15 Lásd a járat részleteit
18:15 13:15 Lásd a járat részleteit
20:30 05:00 Lásd a járat részleteit
13:00 10:00 Lásd a járat részleteit
14:30 12:00 Lásd a járat részleteit
14:30 15:15 Lásd a járat részleteit
15:00 14:00 Lásd a járat részleteit
16:15 15:15 Lásd a járat részleteit
20:00 19:00 Lásd a járat részleteit
10:30 07:15 Lásd a járat részleteit
08:15 05:00 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
09:00 06:30 Lásd a járat részleteit
11:00 08:15 Lásd a járat részleteit
07:15 05:40 Lásd a járat részleteit
17:00 16:00 Lásd a járat részleteit
18:00 17:00 Lásd a járat részleteit
22:45 21:00 Lásd a járat részleteit
14:15 11:15 Lásd a járat részleteit