Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
077
Csoport :
019
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 11:00
B Oradea Calea Aradului 11:04
C Nojorid 11:17
D Les Bihor 11:24
E Pausa RAM 11:29
F Miersig 11:37
G Sititelec 11:42
H Husasau de Tinca 11:49
I Tinca 11:59

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 8.15
B Husasau de Tinca 8:25
C Sititelec 8:32
D Miersig 8:36
E Pausa RAM 8:45
F Les Bihor 8:49
G Nojorid 8:57
H Oradea Calea Aradului 9:10
I Oradea Atg.Decebal 9:14

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Tinca Detalii
12:15 09:15 Lásd a járat részleteit
18:15 13:15 Lásd a járat részleteit
20:30 15:15 Lásd a járat részleteit
20:30 05:00 Lásd a járat részleteit
13:00 10:00 Lásd a járat részleteit
14:30 12:00 Lásd a járat részleteit
14:30 15:15 Lásd a járat részleteit
15:00 14:00 Lásd a járat részleteit
16:15 15:15 Lásd a járat részleteit
20:00 19:00 Lásd a járat részleteit
10:30 07:15 Lásd a járat részleteit
08:15 05:00 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
09:00 06:30 Lásd a járat részleteit
07:15 05:40 Lásd a járat részleteit
17:00 16:00 Lásd a járat részleteit
18:00 17:00 Lásd a járat részleteit
22:45 21:00 Lásd a járat részleteit
14:15 11:15 Lásd a járat részleteit