Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
077
Csoport :
019
Teljes távolság :
35 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 22:45
B Oradea Calea Aradului 22:49
C Nojorid 23:02
D Les Bihor 23:09
E Pausa RAM 23:14
F Miersig 23:22
G Sititelec 23:27
H Husasau de Tinca 23:34
I Tinca 23:44

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Tinca 21:00
B Husasau de Tinca 21:10
C Sititelec 21:17
D Miersig 21:21
E Pausa RAM 21:30
F Les Bihor 21:34
G Nojorid 21:42
H Oradea Calea Aradului 21:55
I Oradea Atg.Decebal 21:59

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Tinca :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Tinca Detalii
12:15 09:15 Lásd a járat részleteit
18:15 13:15 Lásd a járat részleteit
20:30 15:15 Lásd a járat részleteit
20:30 05:00 Lásd a járat részleteit
13:00 10:00 Lásd a járat részleteit
14:30 12:00 Lásd a járat részleteit
14:30 15:15 Lásd a járat részleteit
15:00 14:00 Lásd a járat részleteit
16:15 15:15 Lásd a járat részleteit
20:00 19:00 Lásd a járat részleteit
10:30 07:15 Lásd a járat részleteit
08:15 05:00 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
09:00 06:30 Lásd a járat részleteit
11:00 08:15 Lásd a járat részleteit
07:15 05:40 Lásd a járat részleteit
17:00 16:00 Lásd a járat részleteit
18:00 17:00 Lásd a járat részleteit
14:15 11:15 Lásd a járat részleteit