Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Decebal ⇒ Ateas ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
081
Csoport :
021
Teljes távolság :
43 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Decebal 15:30
B Oradea Calea Aradului 15:40
C Sintandrei 15:54
D Giris de Cris 16:04
E Toboliu 16:14
F Roit 16:20
G Sannicolau 16:22
H Berechiu 16:24
I Cefa 16:34
J Cefa Pescarie 16:40
K Ateas 16:57

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Ateas 13:30
B Cefa Pescarie 13:46
C Cefa 13:52
D Berechiu 14:02
E Sannicolau 14:04
F Roit 14:06
G Toboliu 14:12
H Giris de Cris 14:22
I Sintandrei 14:32
J Oradea Calea Aradului 14:46
K Oradea Atg.Decebal 14:57

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Decebal ⇒ Ateas :

Indulás Oradea Atg.Decebal Indulás Ateas Detalii
17:30 15:30 Lásd a járat részleteit
19:30 17:30 Lásd a járat részleteit
05:30 04:30 Lásd a járat részleteit
12:30 06:30 Lásd a járat részleteit