Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Ianosda ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
091
Csoport :
020
Teljes távolság :
44 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Ianosda 9:30
B Homorog 9:36
C Inand 9:57
D Bicaci 9:59
E Gepiu 10:03
F Les Bihor 10:09
G Nojorid 10:16
H Oradea Calea Aradului 10:20
I Oradea Atg.Decebal 10:22
J Oradea Atg. Intrans 10:26

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 10:30
B Oradea Atg.Decebal 10:34
C Oradea Calea Aradului 10:36
D Nojorid 10:40
E Les Bihor 10:46
F Gepiu 10:53
G Bicaci 10:57
H Inand 10:59
I Homorog 11:20
J Ianosda 11:26

Más járatok az útvonalon Ianosda ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Ianosda Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
07:30 08:30 Lásd a járat részleteit
08:30 09:30 Lásd a járat részleteit
19:30 20:30 Lásd a járat részleteit
17:30 18:30 Lásd a járat részleteit
18:30 19:30 Lásd a járat részleteit
14:30 15:30 Lásd a járat részleteit
13:30 14:30 Lásd a járat részleteit
12:30 13:30 Lásd a járat részleteit
11:30 12:30 Lásd a járat részleteit
10:30 11:30 Lásd a járat részleteit
15:30 16:30 Lásd a járat részleteit
16:30 17:30 Lásd a járat részleteit
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
06:30 07:30 Lásd a járat részleteit
20:30 22:45 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
05:00 07:30 Lásd a járat részleteit
21:15 18:30 Lásd a járat részleteit