Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Ianosda ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
091
Csoport :
020
Teljes távolság :
44 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Ianosda 15:30
B Homorog 15:36
C Inand 15:57
D Bicaci 15:59
E Gepiu 16:03
F Les Bihor 16:09
G Nojorid 16:16
H Oradea Calea Aradului 16:20
I Oradea Atg.Decebal 16:22
J Oradea Atg. Intrans 16:26

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 16:30
B Oradea Atg.Decebal 16:34
C Oradea Calea Aradului 16:36
D Nojorid 16:40
E Les Bihor 16:46
F Gepiu 16:53
G Bicaci 16:57
H Inand 16:59
I Homorog 17:20
J Ianosda 17:26

Más járatok az útvonalon Ianosda ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Ianosda Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
07:30 08:30 Lásd a járat részleteit
08:30 09:30 Lásd a járat részleteit
09:30 10:30 Lásd a járat részleteit
19:30 20:30 Lásd a járat részleteit
17:30 18:30 Lásd a járat részleteit
18:30 19:30 Lásd a járat részleteit
14:30 15:30 Lásd a járat részleteit
13:30 14:30 Lásd a járat részleteit
12:30 13:30 Lásd a járat részleteit
11:30 12:30 Lásd a járat részleteit
10:30 11:30 Lásd a járat részleteit
16:30 17:30 Lásd a járat részleteit
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
06:30 07:30 Lásd a járat részleteit
20:30 22:45 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
05:00 07:30 Lásd a járat részleteit
21:15 18:30 Lásd a járat részleteit