Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cefa ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
076
Csoport :
020
Teljes távolság :
38 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 7:00
B Oradea Atg.Decebal 7:07
C Oradea Calea Aradului 7:11
D Sintandrei 7:15
E Palota 7:19
F Palota Complex 7:23
G Tarian 7:27
H Giris de Cris 7:31
I Toboliu 7:38
J Cheresig Ram 7:42
K Roit 7:52
L Sannicolau 7:58
M Berechiu 8:02
N Cefa 8:14

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cefa 5:30
B Berechiu 5:42
C Sannicolau 5:46
D Roit 5:52
E Cheresig Ram 6:02
F Toboliu 6:06
G Giris de Cris 6:13
H Tarian 6:17
I Palota Complex 6:21
J Palota 6:25
K Sintandrei 6:29
L Oradea Calea Aradului 6:33
M Oradea Atg.Decebal 6:37
N Oradea Atg. Intrans 6:44

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cefa :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cefa Detalii
22:30 04:20 Lásd a járat részleteit
18:00 15:30 Lásd a járat részleteit
10:30 06:30 Lásd a járat részleteit
14:20 08:20 Lásd a járat részleteit
19:55 17:10 Lásd a járat részleteit
19:30 17:10 Lásd a járat részleteit
08:00 05:00 Lásd a járat részleteit
08:00 05:40 Lásd a járat részleteit
16:00 11:45 Lásd a járat részleteit