Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cefa ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
076
Csoport :
020
Teljes távolság :
38 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 18:00
B Oradea Atg.Decebal 18:07
C Oradea Calea Aradului 18:10
D Sintandrei 18:15
E Palota 18:19
F Palota Complex 18:23
G Tarian 18:27
H Giris de Cris 18:31
I Toboliu 18:38
J Cheresig Ram 18:42
K Roit 18:52
L Sannicolau 18:58
M Berechiu 19:02
N Cefa 19:14

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cefa 15:30
B Berechiu 15:42
C Sannicolau 15:46
D Roit 15:52
E Cheresig Ram 16:02
F Toboliu 16:06
G Giris de Cris 16:13
H Tarian 16:17
I Palota Complex 16:21
J Palota 16:25
K Sintandrei 16:29
L Oradea Calea Aradului 16:34
M Oradea Atg.Decebal 16:37
N Oradea Atg. Intrans 16:44

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cefa :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cefa Detalii
07:00 05:30 Lásd a járat részleteit
22:30 04:20 Lásd a járat részleteit
10:30 06:30 Lásd a járat részleteit
14:20 08:20 Lásd a járat részleteit
19:55 17:10 Lásd a járat részleteit
19:30 17:10 Lásd a járat részleteit
08:00 05:00 Lásd a járat részleteit
08:00 05:40 Lásd a járat részleteit
16:00 11:45 Lásd a járat részleteit