Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
085
Csoport :
020
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 0
B Oradea Atg.Decebal 22:45
C Oradea Calea Aradului 22:48
D Sintandrei 22:54
E Palota 22:57
F Tarian 23:04
G Giris de Cris 23:08
H Toboliu 23:15
I Cheresig 23:25

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cheresig 20:45
B Toboliu 20:55
C Giris de Cris 21:02
D Tarian 21:06
E Palota 21:13
F Sintandrei 21:16
G Oradea Calea Aradului 21:22
H Oradea Atg.Decebal 21:25
I Oradea Atg. Intrans 21:30

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cheresig Detalii
07:30 05:45 Lásd a járat részleteit
14:30 08:30 Lásd a járat részleteit
16:30 15:30 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
15:30 12:40 Lásd a járat részleteit
11:40 06:30 Lásd a járat részleteit
19:55 17:30 Lásd a járat részleteit
07:30 05:40 Lásd a járat részleteit
13:20 08:30 Lásd a járat részleteit
15:30 14:15 Lásd a járat részleteit
19:55 17:00 Lásd a járat részleteit
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit