Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Vadu Crisului ⇒ Alesd ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transalesd SRL
Az útvonal kódja :
162
Csoport :
033
Teljes távolság :
18 km
Teljes távú jegy ára :
5.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Vadu Crisului 14:05
B Birtin 14:08
C Dobricionesti 14:11
D Josani 14:13
E Magesti 14:15
F Butan 14:18
G Astileu Sc. 14:25
H Alesd Halta 14:35

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Alesd Halta 7:10
B Astileu Sc. 7:20
C Butan 7:27
D Magesti 7:30
E Josani 7:32
F Dobricionesti 7:34
G Birtin 7:37
H Vadu Crisului 7:40

Más járatok az útvonalon Vadu Crisului ⇒ Alesd :

Indulás Vadu Crisului Indulás Alesd Detalii