Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Corbesti ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Dorycor SRL
Az útvonal kódja :
066
Csoport :
-
Teljes távolság :
40 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 11:30
B Sanmartin 11:37
C Baile Felix 11:39
D Hidisel de Jos 11:46
E Hidiselul de Sus 11:49
F Hidisel Catun 11:51
G Tasad RAM 11:56
H Dragesti 12:01
I Bucium 12:03
J Ceica 12:07
K Ceisoara 12:10
L Cotiglet 12:15
M Corbesti 12:18

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Corbesti 13:00
B Cotiglet 13:03
C Ceisoara 13:08
D Ceica 13:11
E Bucium 13:15
F Dragesti 13:17
G Tasad RAM 13:22
H Hidisel Catun 13:27
I Hidiselul de Sus 13:29
J Hidisel de Jos 13:32
K Baile Felix 13:39
L Sanmartin 13:41
M Oradea Atg.Nufarul 13:48

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Corbesti :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Corbesti Detalii
16:04 05:15 Lásd a járat részleteit
18:34 15:50 Lásd a járat részleteit
07:19 06:00 Lásd a járat részleteit
12:45 08:45 Lásd a járat részleteit
15:04 13:45 Lásd a járat részleteit
06:49 14:45 Lásd a járat részleteit
14:45 06:30 Lásd a járat részleteit
07:15 08:00 Lásd a járat részleteit
08:00 05:30 Lásd a járat részleteit
17:00 05:00 Lásd a járat részleteit
14:00 15:15 Lásd a járat részleteit
11:30 13:00 Lásd a járat részleteit