Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Ianosda ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
091
Csoport :
020
Teljes távolság :
44 km
Teljes távú jegy ára :
0.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Ianosda 20:30
B Homorog 20:36
C Inand 20:57
D Bicaci 20:59
E Gepiu 21:03
F Les Bihor 21:09
G Nojorid 21:16
H Oradea Calea Aradului 21:20
I Oradea Atg.Decebal 21:22
J Oradea Atg. Intrans 21:26

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 22:45
B Oradea Atg.Decebal 22:49
C Oradea Calea Aradului 22:51
D Nojorid 22:55
E Les Bihor 23:02
F Gepiu 23:08
G Bicaci 23:12
H Inand 23:14
I Homorog 23:35
J Ianosda 23:41

Más járatok az útvonalon Ianosda ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Ianosda Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
07:30 08:30 Lásd a járat részleteit
08:30 09:30 Lásd a járat részleteit
09:30 10:30 Lásd a járat részleteit
19:30 20:30 Lásd a járat részleteit
17:30 18:30 Lásd a járat részleteit
18:30 19:30 Lásd a járat részleteit
14:30 15:30 Lásd a járat részleteit
13:30 14:30 Lásd a járat részleteit
12:30 13:30 Lásd a járat részleteit
11:30 12:30 Lásd a járat részleteit
10:30 11:30 Lásd a járat részleteit
15:30 16:30 Lásd a járat részleteit
16:30 17:30 Lásd a járat részleteit
05:30 06:30 Lásd a járat részleteit
06:30 07:30 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
05:00 07:30 Lásd a járat részleteit
21:15 18:30 Lásd a járat részleteit