Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Diosig ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Andy Trans SRL
Az útvonal kódja :
021
Csoport :
-
Teljes távolság :
40 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Diosig Colonie 06:40
B Diosig 06:45
C Ianca 06:48
D Vaida 06:54
E Rosiori 06:57
F Tamaseu 07:05
G Satu Nou 07:12
H Biharia 07:19
I Oradea Bd.Stefan cel Mare 07:33
J Oradea Gara CFR 07:36
K Oradea Atg. Intrans 07:55

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 14:55
B Oradea Gara CFR 15:03
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 15:05
D Biharia 15:31
E Satu Nou 15:38
F Tamaseu 15:45
G Rosiori 15:53
H Vaida 15:56
I Ianca 16:01
J Diosig 16:05
K Diosig Colonie 16:10

Más járatok az útvonalon Diosig ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Diosig Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii