Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Diosig ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Andy Trans SRL
Az útvonal kódja :
021
Csoport :
-
Teljes távolság :
37 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Diosig Colonie 16:10
B Diosig 16:15
C Ianca 16:19
D Rosiori 16:24
E Tamaseu 16:34
F Satu Nou 16:40
G Biharia 16:44
H Oradea Bd.Stefan cel Mare 16:59
I Oradea Gara CFR 17:04
J Oradea Atg. Intrans 17:15

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 14:40
B Oradea Gara CFR 14:51
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 14:56
D Biharia 15:11
E Satu Nou 15:15
F Tamaseu 15:21
G Rosiori 15:31
H Ianca 15:36
I Diosig 15:40
J Diosig Colonie 15:45

Más járatok az útvonalon Diosig ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Diosig Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
16:00 17:50 Lásd a járat részleteit
06:40 14:55 Lásd a járat részleteit
06:40 14:55 Lásd a járat részleteit
05:00 06:50 Lásd a járat részleteit
08:00 16:47 Lásd a járat részleteit