Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Bus-Trans SRL
Az útvonal kódja :
114
Csoport :
-
Teljes távolság :
80 km
Teljes távú jegy ára :
18.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 18:30
B Sanmartin 18:36
C Baile Felix 18:39
D Hidiselul de Sus 18:45
E Hidisel de Jos 18:48
F Hidisel Catun 18:50
G Tasad 18:54
H Dragesti 18:59
I Bucium 19:01
J Ceica 19:05
K Dusesti 19:08
L Sambata 19:14
M Copaceni 19:18
N Bratesti 19:20
O Rabagani 19:23
P Dealu Bitii 19:27
Q Budesti 19:30
R Feneris RAM 19:31
S Pocola 19:33
T Beius 19:35
U Gradinari 19:45
V Draganesti 19:47
W Sudrigiu 19:50
23 Sudrigiu Sat 19:52
24 Rieni 19:55
25 Petrileni 19:58
26 Stei Petrileni 19:59
27 Stei Autogara Omnitrans 20:00

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Stei Autogara Omnitrans 13:30
B Stei Petrileni 13:31
C Petrileni 13:32
D Rieni 13:35
E Sudrigiu Sat 13:38
F Sudrigiu 13:40
G Draganesti 13:43
H Gradinari 13:45
I Beius 13:55
J Pocola 13:57
K Feneris RAM 13:59
L Budesti 14:00
M Dealu Bitii 14:03
N Rabagani 14:07
O Bratesti 14:10
P Copaceni 14:12
Q Sambata 14:16
R Dusesti 14:22
S Ceica 14:25
T Bucium 14:29
U Dragesti 14:31
V Tasad 14:36
W Hidisel Catun 14:40
23 Hidisel de Jos 14:42
24 Hidiselul de Sus 14:45
25 Baile Felix 14:51
26 Sanmartin 14:54
27 Oradea Atg.Nufarul 15:00

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Stei :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Stei Detalii
09:30 05:00 Lásd a járat részleteit
13:00 06:15 Lásd a járat részleteit
20:40 15:00 Lásd a járat részleteit
07:15 10:01 Lásd a járat részleteit
16:00 18:31 Lásd a járat részleteit