Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Gara CFR ⇒ Chesereu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Autoros ABC SRL
Az útvonal kódja :
027
Csoport :
008
Teljes távolság :
52 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Gara CFR 16:30
B Oradea Bd.Stefan cel Mare 16:33
C Biharia 16:45
D Satu Nou 16:51
E Tamaseu RAM 16:56
F Hodos RAM 16:59
G Rosiori 17:02
H Ianca 17:10
I Diosig 17:13
J Cadea 17:21
K Sacuieni 17:27
L Cherechiu Ram. 17:35
M Cherechiu 17:38
N Chesereu 17:50

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Chesereu 13:35
B Cherechiu 13:47
C Cherechiu Ram. 13:50
D Sacuieni 13:58
E Cadea 14:04
F Diosig 14:12
G Ianca 14:15
H Rosiori 14:23
I Hodos RAM 14:26
J Tamaseu RAM 14:29
K Satu Nou 14:34
L Biharia 14:40
M Oradea Bd.Stefan cel Mare 14:52
N Oradea Gara CFR 14:55

Más járatok az útvonalon Oradea Gara CFR ⇒ Chesereu :

Indulás Oradea Gara CFR Indulás Chesereu Detalii
11:30 05:45 Lásd a járat részleteit