Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
071
Csoport :
018
Teljes távolság :
33 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 13:30
B Oradea Atg.Nufarul 13:36
C Sanmartin 13:38
D Baile Felix 13:42
E Hidisel de Jos 13:46
F Hidiselul de Sus 13:49
G Calea Mare 13:54
H Lazareni RAM 13:57
I Lazareni 14:00
J Lazareni RAM 14:10
K Bicacel 14:13
L Miheleu Pod 14:18
M Miheleu 14:22

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Miheleu 14:25
B Miheleu Pod 14:29
C Bicacel 14:34
D Lazareni RAM 14:37
E Lazareni 14:47
F Lazareni RAM 14:50
G Calea Mare 14:53
H Hidiselul de Sus 14:58
I Hidisel de Jos 15:01
J Baile Felix 15:05
K Sanmartin 15:09
L Oradea Atg.Nufarul 15:11
M Oradea Atg. Intrans 15:17

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Miheleu :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Miheleu Detalii
16:00 04:30 Lásd a járat részleteit
07:00 08:00 Lásd a járat részleteit
11:00 12:00 Lásd a járat részleteit
20:00 17:00 Lásd a járat részleteit
08:00 11:30 Lásd a járat részleteit
08:00 05:00 Lásd a járat részleteit