Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Gepis ⇒ Oradea Atg.Nufarul ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Scorte Transcom SRL
Az útvonal kódja :
073
Csoport :
018
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
8.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Gepis 6:00
B Lazareni 6:03
C Lazareni RAM 6:09
D Calea Mare Ram 6:15
E Hidiselul de Sus 6:19
F Hidisel de Jos 6.23
G Baile Felix 6:34
H Sanmartin 6:38
I Oradea Atg.Nufarul 6:49

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 16:00
B Sanmartin 16:11
C Baile Felix 16:15
D Hidisel de Jos 16:26
E Hidiselul de Sus 16:30
F Calea Mare Ram 16:34
G Lazareni RAM 16:40
H Lazareni 16:46
I Gepis 16:49

Más járatok az útvonalon Gepis ⇒ Oradea Atg.Nufarul :

Indulás Gepis Indulás Oradea Atg.Nufarul Detalii