Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Vintere ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Latrif Trans SRL
Az útvonal kódja :
075
Csoport :
-
Teljes távolság :
45 km
Teljes távú jegy ára :
9.00 RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 20:00
B Sanmartin 20:06
C Baile Felix 20:09
D Hidisel de Jos 20:15
E Hidiselul de Sus 20:18
F Calea Mare 20:20
G Lazareni RAM 20:23
H Lazareni Deal 20:26
I Bicacel Deal 20:29
J Miheleu Padure 20:30
K Forosig 20:34
L Hodis 20:37
M Lupoaia 20:39
N Holod RAM 20:40
O Holod 20:44
P Vintere 20:51

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Vintere 5:00
B Holod 5:06
C Holod RAM 5:10
D Lupoaia 05:11
E Hodis 05:13
F Forosig 05:17
G Miheleu Padure 05:20
H Bicacel Deal 05:21
I Lazareni Deal 05:25
J Lazareni RAM 05:27
K Calea Mare 05:30
L Hidiselul de Sus 05:32
M Hidisel de Jos 05:35
N Baile Felix 05:42
O Sanmartin 05:45
P Oradea Atg.Nufarul 05:51

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Vintere :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Vintere Detalii
08:00 09:00 Lásd a járat részleteit
16:00 17:00 Lásd a járat részleteit