Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Sannicolau de Munte ⇒ Oradea Gara CFR ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Kaszoni SRL
Az útvonal kódja :
185
Csoport :
-
Teljes távolság :
45 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Sannicolau de Munte 13:00
B Sacuieni 13:22
C Cadea 13:24
D Diosig 13:29
E Ianca 13:32
F Rosiori 13:37
G Hodos RAM 13:39
H Tamaseu 13:41
I Satu Nou 13:45
J Biharia 13:49
K Oradea Bd.Stefan cel Mare 13:58
L Oradea Gara CFR 13:59

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Gara CFR 15:45
B Oradea Bd.Stefan cel Mare 15:46
C Biharia 15:54
D Satu Nou 15:59
E Tamaseu 16:02
F Hodos RAM 16:04
G Rosiori 16:06
H Ianca 16:12
I Diosig 16:14
J Cadea 16:19
K Sacuieni 16:22
L Sannicolau de Munte 16:44

Más járatok az útvonalon Sannicolau de Munte ⇒ Oradea Gara CFR :

Indulás Sannicolau de Munte Indulás Oradea Gara CFR Detalii
07:50 10:20 Lásd a járat részleteit
07:00 09:40 Lásd a járat részleteit
12:00 14:10 Lásd a járat részleteit
15:15 18:10 Lásd a járat részleteit