Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Valeni de Pomezeu ⇒ Beius ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Alveco SRL
Az útvonal kódja :
120
Csoport :
-
Teljes távolság :
31 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Valeni de Pomezeu 5:00
B Campani de Pomezau 5:04
C Pomezeu 5:07
D Spinus de Pomezeu 5:10
E Hidis RAM 5:13
F Cosdeni Ram. 5:14
G Albesti RAM 5:19
H Rabagani RAM 5:20
I Dealu Bitii 5:28
J Budesti 5:31
K Podul Mirenei 5:32
L Feneris RAM 5:34
M Pocola 5:37
N Beius 5:45

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Beius 14:50
B Pocola 14:58
C Feneris RAM 15:01
D Podul Mirenei 15:03
E Budesti 15:04
F Dealu Bitii 15:07
G Rabagani RAM 15:15
H Albesti RAM 15:16
I Cosdeni Ram. 15:21
J Hidis RAM 15:22
K Spinus de Pomezeu 15:25
L Pomezeu 15:28
M Campani de Pomezau 15:31
N Valeni de Pomezeu 15:35

Más járatok az útvonalon Valeni de Pomezeu ⇒ Beius :

Indulás Valeni de Pomezeu Indulás Beius Detalii
06:10 16:10 Lásd a járat részleteit