Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Baraj Lesu ⇒ Borod ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Gad Aser Trans SRL
Az útvonal kódja :
142
Csoport :
031
Teljes távolság :
36 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Baraj Lesu 06:20
B Remeti 06:30
C Munteni 06:35
D Bulz 06:40
E Valea Iadului 06:45
F Bulz Pusta 06:47
G Bucea 06:50
H Piatra Craiului 07:00
I Borod 07:15

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Borod 16:25
B Piatra Craiului 16:30
C Bucea 16:40
D Bulz Pusta 16:45
E Valea Iadului 16:50
F Bulz 16:55
G Munteni 17:00
H Remeti 17:05
I Baraj Lesu 17:15

Más járatok az útvonalon Baraj Lesu ⇒ Borod :

Indulás Baraj Lesu Indulás Borod Detalii