Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Budoi ⇒ Oradea Gara CFR ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Catamad SRL
Az útvonal kódja :
51
Csoport :
010
Teljes távolság :
79 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Vasárnap

Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Budoi 15:00
B Voivozi 15:02
C Popesti 15:09
D Bistra 15:12
E Ciutelec 15:16
F Bogei 15:19
G Tauteu 15:23
H Poiana de Tauteu 15:29
I Chiribis Ram. 15:30
J Marghita Mag.Penny 15:34
K Marghita 15:37
L Chiribis 15:44
M Chiraleu Ram. 15:47
N Sanlazar RAM 15:48
O Misca RAM 15:53
P Poclusa de Barcau 16:00
Q Sarsig RAM 16:02
R Spinus 16:06
S Cenalos RAM 16:08
T Sarcau RAM 16:09
U Saniob RAM 16:11
V Ciuhoi Ram. 16:12
W Fegernic Nou 16:13
23 Salard RAM 16:16
24 Cauaceu 16:29
25 Biharia 16:34
26 Oradea Bd.Stefan cel Mare 16:47
27 Oradea Gara CFR 16:50

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Gara CFR 18:00
B Oradea Bd.Stefan cel Mare 18:02
C Biharia 18:15
D Cauaceu 18:20
E Salard RAM 18:33
F Fegernic Nou 18:36
G Ciuhoi Ram. 18:37
H Saniob RAM 18:39
I Sarcau RAM 18:40
J Cenalos RAM 18:41
K Spinus 18:43
L Sarsig RAM 18:47
M Poclusa de Barcau 18:50
N Misca RAM 18:57
O Sanlazar RAM 19:01
P Chiraleu Ram. 19:02
Q Chiribis 19:05
R Marghita 19:12
S Marghita Mag.Penny 19:15
T Chiribis Ram. 19:19
U Poiana de Tauteu 19:20
V Tauteu 19:26
W Bogei 19:30
23 Ciutelec 19:33
24 Bistra 19:37
25 Popesti 19:40
26 Voivozi 19:47
27 Budoi 19:50

Más járatok az útvonalon Budoi ⇒ Oradea Gara CFR :

Indulás Budoi Indulás Oradea Gara CFR Detalii