Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Lunca Sprie ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Dorycor SRL
Az útvonal kódja :
066
Csoport :
016
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 18:34
B Sanmartin 18:42
C Baile Felix 18:45
D Hidisel de Jos 18:54
E Hidiselul de Sus 18:57
F Hidisel Catun 19:00
G Tasad RAM 19:05
H Dragesti 19:11
I Bucium 19:14
J Ceica 19:18
K Dusesti 19:23
L Sambata 19:27
M Rotaresti 19:30
N Ogesti 19:33
O Crancesti 19:36
P Hidisel 19:38
Q Dobresti 19:41
R Lunca Sprie 19:44

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Lunca Sprie 15:50
B Dobresti 15:52
C Hidisel 15:55
D Crancesti 15:58
E Ogesti 16:01
F Rotaresti 16:04
G Sambata 16:07
H Dusesti 16:11
I Ceica 16:15
J Bucium 16:20
K Dragesti 16:23
L Tasad RAM 16:28
M Hidisel Catun 16:32
N Hidiselul de Sus 16:37
O Hidisel de Jos 16:40
P Baile Felix 16:49
Q Sanmartin 16:52
R Oradea Atg.Nufarul 17:00

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Lunca Sprie :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Lunca Sprie Detalii
16:04 05:15 Lásd a járat részleteit
07:19 06:00 Lásd a járat részleteit
12:45 08:45 Lásd a járat részleteit
15:04 13:45 Lásd a járat részleteit