Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Dobresti ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Dorycor SRL
Az útvonal kódja :
066
Csoport :
016
Teljes távolság :
47 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 7:19
B Sanmartin 7:27
C Baile Felix 7:30
D Hidiselul de Sus 7:39
E Hidisel de Jos 7:42
F Tasad RAM 7:50
G Dragesti 7:56
H Bucium 7:59
I Ceica 8:03
J Corbesti 8:06
K Dusesti 8:08
L Zavoi 8:09
M Sambata 8:12
N Rotaresti 8:15
O Ogesti 8:18
P Crancesti 8:21
Q Hidisel 8:23
R Dobresti 8:26

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Dobresti 6:00
B Hidisel 6:02
C Crancesti 6:05
D Ogesti 6:08
E Rotaresti 6:11
F Sambata 6:14
G Zavoi 6:17
H Dusesti 6:18
I Corbesti 6:20
J Ceica 6:23
K Bucium 6:27
L Dragesti 6:30
M Tasad RAM 6:36
N Hidisel de Jos 6:44
O Hidiselul de Sus 6:47
P Baile Felix 6:56
Q Sanmartin 6:59
R Oradea Atg.Nufarul 7:07

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Dobresti :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Dobresti Detalii
16:04 05:15 Lásd a járat részleteit
18:34 15:50 Lásd a járat részleteit
12:45 08:45 Lásd a járat részleteit
15:04 13:45 Lásd a járat részleteit