Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
003
Csoport :
001
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 17:30
B Oradea Calea Clujului 17:37
C Osorhei Moara 17:44
D Osorhei Ferma 17:52
E Ineu Cris RAM 17:57
F Sabolciu Moara 18:01
G Tileagd 18:09
H Uileacu de Cris 18:12
I Tiganesti RAM 18:23
J Picleu 18:29
K Brusturi 18:33
L Paulesti 18:40
M Saliste 18:44
N Hulpiste 18:49
O Sacalasau 18:55
P Derna 19:01

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Derna 20:00
B Sacalasau 20:05
C Hulpiste 20:11
D Saliste 20:16
E Paulesti 20:20
F Brusturi 20:27
G Picleu 20:31
H Tiganesti RAM 20:37
I Uileacu de Cris 20:48
J Tileagd 20:52
K Sabolciu Moara 20:59
L Ineu Cris RAM 21:03
M Osorhei Ferma 21:08
N Osorhei Moara 21:16
O Oradea Calea Clujului 21:24
P Oradea Atg. Intrans 21:31

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Derna Detalii
19:00 17:00 Lásd a járat részleteit
17:30 06:00 Lásd a járat részleteit
08:00 12:00 Lásd a járat részleteit
16:00 00:00 Lásd a járat részleteit
20:00 05:00 Lásd a járat részleteit