Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Serghis ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Belmondo Impex SRL
Az útvonal kódja :
013
Csoport :
-
Teljes távolság :
29 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Serghis 4:30
B Surduc 4:38
C Copacel 4:44
D Chijic 4:48
E Sarand 4:52
F Sarand Ferma 4:56
G Alparea 5:05
H Osorhei RAM 5:09
I Osorhei 5:13
J Oradea Calea Clujului 5:20
K Oradea Atg. Intrans 5:30

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 7:30
B Oradea Calea Clujului 7:37
C Osorhei 7:44
D Osorhei RAM 7:48
E Alparea 7:52
F Sarand Ferma 8:01
G Sarand 8:05
H Chijic 8:11
I Copacel 8:15
J Surduc 8:21
K Serghis 8:30

Más járatok az útvonalon Serghis ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Serghis Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
05:30 11:00 Lásd a járat részleteit
06:30 14:30 Lásd a járat részleteit
08:30 16:30 Lásd a járat részleteit
12:00 19:30 Lásd a járat részleteit
15:30 22:30 Lásd a járat részleteit
20:30 00:00 Lásd a járat részleteit
17:30 00:00 Lásd a járat részleteit