Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Serghis ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Belmondo Impex SRL
Az útvonal kódja :
013
Csoport :
-
Teljes távolság :
29 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Serghis 20:30
B Surduc 20:38
C Copacel 20:44
D Chijic 20:48
E Sarand 20:54
F Sarand Ferma 20:58
G Alparea 21:07
H Osorhei RAM 21:11
I Osorhei 21:15
J Oradea Calea Clujului 21:22
K Oradea Atg. Intrans 21:30

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 0:00
B Oradea Calea Clujului 0:00
C Osorhei 0:00
D Osorhei RAM 0:00
E Alparea 0:00
F Sarand Ferma 0:00
G Sarand 0:00
H Chijic 0:00
I Copacel 0:00
J Surduc 0:00
K Serghis 0:00

Más járatok az útvonalon Serghis ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Serghis Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
04:30 07:30 Lásd a járat részleteit
05:30 11:00 Lásd a járat részleteit
06:30 14:30 Lásd a járat részleteit
08:30 16:30 Lásd a járat részleteit
12:00 19:30 Lásd a járat részleteit
15:30 22:30 Lásd a járat részleteit
17:30 00:00 Lásd a járat részleteit