Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg.Nufarul ⇒ Dobresti ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Dorycor SRL
Az útvonal kódja :
066
Csoport :
-
Teljes távolság :
47 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg.Nufarul 15:04
B Sanmartin 15:12
C Baile Felix 15:15
D Hidiselul de Sus 15:24
E Hidisel de Jos 15:27
F Tasad RAM 15:35
G Dragesti 15:41
H Bucium 15:44
I Ceica 15:48
J Corbesti 15:51
K Dusesti 15:53
L Zavoi 15:54
M Sambata 15:57
N Rotaresti 16:00
O Ogesti 16:03
P Crancesti 16:06
Q Hidisel 16:08
R Dobresti 16:11

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Dobresti 13:45
B Hidisel 13:47
C Crancesti 13:50
D Ogesti 13:53
E Rotaresti 13:56
F Sambata 13:59
G Zavoi 14:02
H Dusesti 14:03
I Corbesti 14:05
J Ceica 14:08
K Bucium 14:12
L Dragesti 14:15
M Tasad RAM 14:21
N Hidisel de Jos 14:29
O Hidiselul de Sus 14:32
P Baile Felix 14:41
Q Sanmartin 14:44
R Oradea Atg.Nufarul 14:52

Más járatok az útvonalon Oradea Atg.Nufarul ⇒ Dobresti :

Indulás Oradea Atg.Nufarul Indulás Dobresti Detalii
16:04 05:15 Lásd a járat részleteit
18:34 15:50 Lásd a járat részleteit
07:19 06:00 Lásd a járat részleteit
12:45 08:45 Lásd a járat részleteit