Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Balaia ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Autoros ABC SRL
Az útvonal kódja :
001
Csoport :
008
Teljes távolság :
28 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 12:55
B Oradea Calea Clujului 12:58
C Osorhei Moara 13:09
D Osorhei Ferma 13:14
E Ineu Cris RAM 13:18
F Ineu de Cris 13:21
G Botean 13:25
H Balaia 13:30

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Balaia 12:00
B Botean 12:05
C Ineu de Cris 12:09
D Ineu Cris RAM 12:12
E Osorhei Ferma 12:16
F Osorhei Moara 12:21
G Oradea Calea Clujului 12:33
H Oradea Atg. Intrans 12:35

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Balaia :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Balaia Detalii
19:55 05:40 Lásd a járat részleteit
07:25 08:30 Lásd a járat részleteit
05:30 06:20 Lásd a járat részleteit
16:55 04:40 Lásd a járat részleteit
07:55 05:40 Lásd a járat részleteit
10:55 15:35 Lásd a járat részleteit
14:55 13:55 Lásd a járat részleteit
15:55 17:45 Lásd a járat részleteit
14:25 00:00 Lásd a járat részleteit