Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Transderna SRL
Az útvonal kódja :
003
Csoport :
001
Teljes távolság :
49 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 20:00
B Oradea Calea Clujului 20:07
C Osorhei Moara 20:14
D Osorhei Ferma 20:22
E Ineu Cris RAM 20:27
F Sabolciu Moara 20:31
G Tileagd 20:39
H Uileacu de Cris 20:42
I Tiganesti RAM 20:53
J Picleu 20:59
K Brusturi 21:03
L Paulesti 21:10
M Saliste 21:14
N Hulpiste 21:19
O Sacalasau 21:25
P Derna 21:31

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Derna 5:00
B Sacalasau 5:05
C Hulpiste 5:11
D Saliste 5:16
E Paulesti 5:20
F Brusturi 5:27
G Picleu 5:31
H Tiganesti RAM 5:37
I Uileacu de Cris 5:48
J Tileagd 5:52
K Sabolciu Moara 5:59
L Ineu Cris RAM 6:03
M Osorhei Ferma 6:08
N Osorhei Moara 6:16
O Oradea Calea Clujului 6:24
P Oradea Atg. Intrans 6:31

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Derna :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Derna Detalii
19:00 17:00 Lásd a járat részleteit
17:30 20:00 Lásd a járat részleteit
17:30 06:00 Lásd a járat részleteit
08:00 12:00 Lásd a járat részleteit
16:00 00:00 Lásd a járat részleteit