Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Balaia ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Autoros ABC SRL
Az útvonal kódja :
001
Csoport :
008
Teljes távolság :
28 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 19:55
B Oradea Calea Clujului 19:58
C Osorhei Moara 20:09
D Osorhei Ferma 20:14
E Ineu Cris RAM 20:18
F Ineu de Cris 20:21
G Botean 20:25
H Balaia 20:30

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Balaia 05:40
B Botean 05:45
C Ineu de Cris 05:48
D Ineu Cris RAM 05:52
E Osorhei Ferma 05:56
F Osorhei Moara 06:01
G Oradea Calea Clujului 06:12
H Oradea Atg. Intrans 06:15

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Balaia :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Balaia Detalii
07:25 08:30 Lásd a járat részleteit
05:30 06:20 Lásd a járat részleteit
16:55 04:40 Lásd a járat részleteit
07:55 05:40 Lásd a járat részleteit
10:55 15:35 Lásd a járat részleteit
12:55 12:00 Lásd a járat részleteit
14:55 13:55 Lásd a járat részleteit
15:55 17:45 Lásd a járat részleteit
14:25 00:00 Lásd a járat részleteit