Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Alesd ⇒ Oradea Atg. Intrans ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Gad Aser Trans SRL
Az útvonal kódja :
175
Csoport :
032
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Alesd 16:00
B Lugasu de Jos 16:05
C Urvind 16:11
D Uileacu de Cris 16:18
E Tileagd 16:21
F Sabolciu 16:25
G Ineu Cris RAM 16:28
H Osorhei Moara 16:36
I Oradea Calea Clujului 16:40
J Oradea Atg. Intrans 16:45

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 10:25
B Oradea Calea Clujului 10:30
C Osorhei Moara 10:34
D Ineu Cris RAM 10:42
E Sabolciu 10:45
F Tileagd 10:49
G Uileacu de Cris 10:52
H Urvind 10:59
I Lugasu de Jos 11:05
J Alesd 11:10

Más járatok az útvonalon Alesd ⇒ Oradea Atg. Intrans :

Indulás Alesd Indulás Oradea Atg. Intrans Detalii
07:00 13:30 Lásd a járat részleteit
08:30 17:10 Lásd a járat részleteit